> admin Şubat 28 2024

Sohbet Neşesi Tarz Ve Chat Odalari

Dost Sitelerimiz : Turk Sohbet Mynet Sohbet Ankara Sohbet MaviForum MaviFm MaviFm

Mobil sohbet uygulama imkanları

Sohbet Neşesi Tarz Cet

Sohbet Neşesi insanın içine yansıyan ve içinden dışına nüfuz eden hayat neşesidir. Kalp sohbetsesi. bir atması , hayatın mutlu olması nedeni işe neşeli bir gün beli yıllar bizleri bekler.

Sıra dışı bir olgu ve içerisinde düşünce tarzı sergileyenler her zaman öncü olurlar. sohbetsesi.com.tr  Sohbet Odaları Olarak Biz beraber olduğumuz her ortama ayak uydurmak zorundayız.

Neşeli Sohbet ve Chat Odası Aile tadında

Neşeli Sohbet ve Chat Odası Aile tadında

Ama bakıyoruz ki bazı kendini bilmezler sohbet ortamında aile içerisinde söyleyemeyecekleri sözleri arkadaşına söylerken herkesin okumasını sağlıyorlar. Bu yanlış bir tutum , yanlış bir sohbet arkadaşlar.

Kimse sizin içinizde olan egolarınızı görmek zorunda değildir. Bu neden ile /shun yemeniz kaçınılmaz olur unutmayınız. Her zaman sakin olmak ve sohbeti adabında etmenizde fayda vardır.

Burası sohbet için gelinen Bir Aile Mekanı olduğunu herkesin bilmesi başta önem arz eder. Aksi taktirde kurallarda yönetim kadrosuna verilen emir ile /zline veya /shun komutu keskin karar le uygulamaya alınır. Sonrasında kırılmak gücenmek yoktur.

Adıyaman Sohbet Odaları sohbetsesi.com.tr

sohbetsesi.com.tr

Herkes söylediği sözün ceremesini , cezasını ya çeker , yada iyi sohbet ederek mükafat alır.

Kuralsız ortam huzursuzluk olur. Huzursuz kimse kimseyi edemez. Bizler yönetim olarak bu yüzden en iyileri seçerek yönetimde görevlendirdik.

Şikayetlerde yönetim odamız olarak #operhelp odalarımız gece gündüz 7/24 saat sizler için aktif durumdadır . Buraya #operhelp yazılarak olmaktadır.

Orada olan yetkili admin arkadaşlar tarafından sizlere artı vermesini bekleyin ve şikayet öneri bitince kanalda bekleme yapmak yasak olduğunu kurallara uymanızı önemle rica ediyoruz.

Sizden ricamız her zaman sakin olun. Her zaman anlayışlı sabırlı olun. Sabır kişinin kazancı , sabırsızlık kaybedişin göstergesidir unutmayalım olur mu.

Biz beraberce bütünüz. Bizi bölmek isteyenler bu fırsatı vermeyin. Aile demek bütünlük demektir. Aile demek bir ağacın kökleri gibi demektir. Siz siz olun sanalda olsanız da önce aile , akabinde iş ortamınız , sonrasında ise sanal sohbet odalarınız olduğunu unutmayın olur mu.

Gerçeklerimiz bizim için öncü , ailelerimiz herkesin için birincidir. Biz ailemiz ile varız , aksi taktirde yokuz. Değerlerimize sahip çıkalım. Değerli demek dünyadaki yaşama hevesimiz. sohbetsesi.com.tr

Sevgili dostlar ve saygı değer arkadaşlar. Umarız sohbetiniz daim , sağlığınız iyi , ömrünüz uzun olsun..

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Dost Sitelerimiz : Turk Sohbet Mynet Sohbet Ankara Sohbet MaviForum MaviFm MaviFm