> admin Mart 31 2024

Tog Sohbet Nedir

Dost Sitelerimiz : Turk Sohbet Mynet Sohbet Ankara Sohbet MaviForum MaviFm MaviFm

Tog sohbet, toplum gönüllülerinin belirledikleri ihtiyaçlara göre sürdürülebilir sosyal sorumluluk projelerini hayata geçirebilmek amacıyla üniversitelerin kulüplerinde, çeşitli topluluklarda ve ya gruplarda bir araya geldikleri ve paylaşımlarda bulundukları toplantılardır.

Tog Sohbet Nedir.

Tog Sohbet Nedir

Tog sohbet ne işe yarıyor? Gençlerin güçlendirilmesini sağlamak, toplumsal barışın, dayanışmanın ve değişiminin gerçekleşebilmesini gençler aracılığıyla sağlama gibi bir vizyon ile kurulmuştur.

Sohbetsesi.com.tr  sohbet projeleri, topluma sağladığı katkılar ile sınırlı kalmamakta aynı zamanda da gençlerin sorumluluk ve inisiyatif sahibi girişken bireyler olmaları konusunda yol gösterici olmakta ve bu bireyleri kişisel gelişimleri hususunda desteklemektedir.

sohbetsesi.com.tr Sohbet Odaları

sohbetsesi.com.tr Sohbet Odaları

sohbetsesi.com.tr  Sohbet Toplum Gönüllüleri Vakfı gençlerin yaptığı paylaşımları ile bir birilerinden öğrenebileceği alanlar meydana getirmek ve bunun sürdürülebilirliğini sağlamak amacıyla belirli aktivitelerde gençlerin gerek yurt içi ve gerekse de yurt dışında bir araya gelmelerini sağlamaktadır.

TKDF öncülüğünde, TEGV ve TOG iş birliğiyle deprem bölgesindeki ...

Bu deneyimler ise gençlerdeki gönüllülük bilincini kavramaları açısından büyük önem taşıyor. Bu projeler kapsamında Tog, bir yıl gibi bir zaman dilimi içerisinde binin üzerinde gencin çeşitli etkinlikler için bulundukları şehirlerden başka şehirlere gitmelerine imkan sağlamıştır.

Tog Gönüllüleri Vakfı mahallelerde yaşayan 15-25 yaşları arasında bulunan gençler için ise Tog Gençlik Merkezleri kurmuş ve yine bu merkezlerde mahalle gençlerinin kişisel gelişimlerinin desteklendiği çalışmalar yapmaktadır.

Yeni Bir Sohbet Sitesi

Yeni Bir Sohbet Sitesi

Tog Sohbet Bu merkezler sayesinde gençler birey olduklarının bilici ile kendi özerkliklerini kazanmaya, kendilerine özgü fikirlerini yaşama geçirmeye ve hayatlarını daha iyi noktaya taşıyacak imkanlarla tanışmalarını sağlamaktadır.

Bu merkezlerde dans, fotoğraf, müzik, yabacı dil, atölye çalışmaları, danışmanlık hizmetleri, doğa kampları ve uluslararası hareketlilik projeleri gibi birçok aktivite düzenlenmektedir.

Tog bu çalışmalarının yanında Gençlik Merkezi Programı kapsamında gençlik merkezi kurmak niyetinde olan yerel yönetimler ile sivil toplum kuruluşlarına destek vermektedir. Tog Türkiye’nin 80 ilindeki 129 Tog Topluluğunun

ihtiyaçlarını üretmiş oldukları ve proje aşamasındaki çalışma ve etkinliklerin takibi ile koordinasyonunu Saha Departmanı aracılığıyla yürütmektedir.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Dost Sitelerimiz : Turk Sohbet Mynet Sohbet Ankara Sohbet MaviForum MaviFm MaviFm